Mobil Uygulamalar

Mobil Uygulama Geliştirme Proje Fikirlerinizde Sizinleyiz!

Günümüzde mobil uygulama geliştirme ihtiyacı büyüyerek artmaya devam ediyor. Kullanımı da günden günde hızlı bir şekilde artan mobil uygulamalar hayatımızın her anında, yaşamımızı kolaylaştırıyor. Mobil uygulama projelerinde sürekli yeni girişimler, fikirler ve ihtiyaçlar ise doğmaya devam ediyor.

Farklı sektörlerden, farklı firmalar kullanıcılarının, müşterilerini yada çalışanlarını hayatlarını kolaylaştırabilmek için mobil uygulamalar sunuyor. Bir çok e-ticaret sitesi, marka, müşterilerini sürekli olarak ellerinin altında olarak iletişimlerini daha sıcak tutmayı, dolayısıyla daha çok ziyaret edilebilir, alışveriş yapılabilir olmayı hedefliyor. Mobil cihaz kullanım sürelerinin artması, kullanıcı yaş aralığını genişlemesi de mobil uygulama yaptırmak fikrine olan ilgiyi artıyor.

Biz ekibimiz olarak, mobil uygulama ihtiyaçlarını karşılamada yada mobil aplikasyon fikirlerinize hayata geçirmede destekçiniz olmaktan mutluluk duyuyoruz. Proje sahibinin talep ettiği ve bizimde projesine inandığımız durumlarda elimiz taşın altında koyarak, mobil proje ortaklığını da gidebiliyoruz.

TASARIM

Tüm tasarım elementlerini, kullanıcı deneyiminden ödün vermeden evrensel tasarım ilkeleri ile Google Material Design ve iOS Human Interface ilkelerine uygun olarak tasarlarız. Hazır şablonlar kullanmak yerine her uygulamayı özel olarak ele alır, taslak uygulamalar üretir ve alternatifler arasından en uygununu seçeriz. Tasarımlar Google ve Apple tarafından belirtilen tasarım ilkelerine uygun olarak gerçekleştirildiği için hem mobil uygulamanızda performans sorunları yaşanmaz, hem de mobil uygulamanız Android ve iOS işletim sistemli telefon ve tabletlerde büyüleyici görünür.

GELİŞTİRME

Mobil uygulamanızı; üretim, kullanım, bakım, iyileştirme ve yönetim süreçlerini de dikkate alarak geliştiririz. Tablet ve akıllı telefon mobil uygulamanızı geliştirirken, uygulamanız için yüksek performanslı ve güvenlikli araçlar seçeriz. Mümkün olan her durumda en güncel SDK ve araçlarla Android ve iOS işletim sistemlerinin en son versiyonlarına uygun olarak geliştirme yaparız.

SONUÇLANDIRMA

Mobil uygulamanızın yayınlanmasının ardından sunduğumuz tanıtım, pazarlama ve iyileştirme hizmetlerimizle mobil uygulamanızın uygulama marketlerinde yer alan 4 milyondan fazla uygulama arasından öne çıkmasını sağlarız. Tanıtıcı internet sitesi geliştirme, sosyal medya hesapları oluşturma, promosyon videosu hazırlama, ASO (uygulama marketi arama optimizasyonu) ve mobil uygulama reklam kampanyaları ile uygulamanızı geniş kitlelere ulaştırır, mobil uygulamanızın yayınlanmasının ardından yaptığımız testler, bakım ve güncelleme hizmetleri ile mobil uygulamanızın güncel kalmasını sağlarız.

ODAKLANMA

İleri düzey tasarım ve geliştirme araçlarını kullanarak Android ve iOS platformları için mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Kullandığımız etkili araçlar ve teknolojilerle, müşterilerimize yüksek performanslı ve yüksek kullanıcı deneyimi sunan mobil uygulamalar teslim ediyoruz. Temel ya da gelişmiş özelliklere sahip tüm mobil uygulama talepleriniz için her zaman hazırız.